Rodzaje instalacji

Panel z mchu poduszkowego

EKSPOZYCJE W BIURACH, HOTELACH, SPA ORAZ GALERIACH HANDLOWYCH

Instalacja wykonana do biura – ściana będąca płynnym połączeniem mecznobiałego szkła oraz mchu poduszkowego

Panel z mchu poduszkowego
Panel z mchu poduszkowego
Panel z mchu poduszkowego

Ściany wykonane z roślin stabilizowanych są doskonałym dopełnieniem wnętrz takich jak biura czy też hotele lub galerie handlowe. Jednak w zależności od specyfiki przestrzeni użytkowej, każde wnętrze traktujemy w inny sposób – na przykład – o ile ściana z mchu doskonale poradzi sobie w biurze, gdzie do wnętrz stały dostęp ma ograniczona ilość osób, to w galerii handlowej wymaga ona dodatkowej ochrony przed ciekawskimi.

Instalacje z roślin stabilizowanych lub sztucznych zwiększają prestiż galerii handlowych, sprawiając, że odwiedzający doskonale czują się we wnętrzu wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Polecamy zielone kompozycje instalować przy strefach VIP i relaksu.

Ściany takie instalujemy wtedy albo w miejscach niedostępnych dla rąk, albo dodajemy z przodu szybę ochronną oddaloną o kilka centymetrów od kompozycji, by jednocześnie zabezpieczała i pozwalała ścianie naturalnie oddychać.

Wykonujemy kompleksowe aranżacje powierzchni zielonych w obiektach większych jak i mniejszych.

W przypadku nietypowych aranżacji pozostajemy w kontakcie z technikami oraz stolażami w wieloletnim stażem i razem stawiamy czoła najciekawszym wyzwaniom.

Nowoczesne wnętrze dekorowane łupkiem

OBRAZY

obrazy z mchu stabilizowanego
Obrazek z mchu stabilizowanego
Obrazek z sukulentów
obrazy z mchu cena

PANELE

INNE

Dekoracje w doniczkach oraz donicach

Dekoracja świąteczna ekologiczna
Kamienne donice wypełnione mchem poduszkowym
rodzaje instalacji